گوسفند ایران ایرانی عربستان عربستان

گوسفند: ایران ایرانی عربستان عربستان عربستان سعودی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال و تراکتورسازی جریمه شدند

کمیته انضباطی تیم‌های استقلال و تراکتورسازی را به علت واکنش‌ها تماشاگرانشان جریمه کرد. 

استقلال و تراکتورسازی جریمه شدند

استقلال و تراکتورسازی جریمه شدند

عبارات مهم : تبریز

کمیته انضباطی تیم های استقلال و تراکتورسازی را به علت واکنش‌ها تماشاگرانشان جریمه کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس پایتخت کشور عزیزمان ایران از سری مسابقه های لیگ برتر در هفته دوم روز ۱۲ مرداد ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز تخلفاتی مبنی بر پرتاب اشیا به داخل زمین و فحاشی به بازیکن تیم برابر صورت گرفت. این تیم طبق ماده ۷۹ به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

استقلال و تراکتورسازی جریمه شدند

همچنین کمیته انضباطی به کلوب تراکتورسازی تبریز اعلام کرد که مسئولان تیم تمهیدات مورد نیاز را جهت آموزش هواداران و پرهیز آنان از تخلفات مشابه در مسابقه های آتی در نظر بگیرند تا مشمول مجازات های مقرر در آیین نامه انضباطی نشوند.

جریمه نقدی جهت استقلال تهران

کمیته انضباطی تیم‌های استقلال و تراکتورسازی را به علت واکنش‌ها تماشاگرانشان جریمه کرد. 

مسابقه تیم های استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و استقلال خوزستان در هفته دوم بازی های لیگ برتر روز ۱۳ مرداد برگزار شد و از سوی بعضی هواداران تیم استقلال اهانت به فدراسیون فوتبال صورت گرفت. این تیم طبق ماده ۷۹ باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه جهت سرمربی تیم صنعت نفت آبادان

به علت تخلفات کادر فنی تیم صنعت نفت آبادان در دیدار برابر سایپا که روز ۱۲ مرداد برگزار شد، این تیم طبق بند دو ماده ۶۹ آیین نامه انضباطی به تذکر کتبی محکوم شد.

استقلال و تراکتورسازی جریمه شدند

همچنین فراز کمالوند، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان به علت اعتراض به عملکرد داور در کنفرانس خبری، به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. کمیته انضباطی به سرمربی تیم صنعت نفت آبادان اعلام می کند که از انجام مصاحبه نسبت به تصمیم داوران و مقامات رسمی خودداری کند که طبق مقررات، این گونه کارها تخلف محسوب می شود و ممنوع هست. شایسته است در موارد مهم و اعتراض بر عملکرد داوران، قبل از طرح عنوان در رسانه ها مراتب را با ذکر مستندات کتبا به کمیته داوران جهت بررسی اعلام کند.

کلیه آرای فوق قطعی است.

واژه های کلیدی: تبریز | آبادان | مسابقه | استقلال | جریمه نقدی | تراکتورسازی | کمیته انضباطی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs