گوسفند ایران ایرانی عربستان عربستان

گوسفند: ایران ایرانی عربستان عربستان عربستان سعودی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جدایی رونالدو از رئال فاجعه نیست

آی اسپورت نوشت: توصیه یِ اول اینجاست که داستان جدایی احتمالی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید را نخستین بار روزنامه یِ پرتغالیِ “ا بولا” مطرح کرد، روزنامه ای ک

جدایی رونالدو از رئال فاجعه نیست

جدایی رونالدو از رئال فاجعه نیست

عبارات مهم : جدایی

آی اسپورت نوشت: توصیه یِ اول اینجاست که داستان جدایی احتمالی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید را نخستین بار روزنامه یِ پرتغالیِ “ا بولا” مطرح کرد، روزنامه ای که در مواردی چنین بزرگ معمولا فقط هنگامی که دست به انتشار گزارشش می زند که ژرژ مندس (مدیر برنامه های رونالدو) با آن موافق باشد.

جدایی رونالدو از رئال فاجعه نیست

در این گزارش آمده رونالدو در اردوی تیم ملی پرتغال به همبازی هایش گفته دیگر دوست ندارد جهت رئال و در اسپانیا بازی کند چون احساس می کند واکنش‌ها کلوب با او در قبال اتهام تخلف مالیاتی اش درست نبوده و کلوب ازش به اندازه یِ کافی حمایت نکرده است.

اولین تصویر العمل من به این گزارش بی تفاوتی بود، ولی در طول روز گذشته منابع دیگری هم این خبر را تایید کردند و به احتمال صحتش افزودند. بعد توصیه یِ مهم اینجاست که هنوز داستانی به این بزرگی را هیچکس تکذیب نکرده، نه رونالدو و اطرافیانش و نه رئال. البته نسخه یِ دیگری از این داستان که از زاویه یِ دید رئال روایت می شود این است که رونالدو از روی ناراحتی و خشم حرفی زده که خیلی جدی نبوده و عالی ترین کار در حال حاضر صبر کردن و انتظار جهت آخر مشکلاتی که برایش پیش آمده است.

آی اسپورت نوشت: توصیه یِ اول اینجاست که داستان جدایی احتمالی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید را نخستین بار روزنامه یِ پرتغالیِ “ا بولا” مطرح کرد، روزنامه ای ک

من فکر نمی کنم این مسئله به این راحتی ها حل شود. ولی از سوی دیگر فروش رونالدو هم کار راحت ای نخواهد بود. رئال باید باشگاهی را پیدا کند که مبلغی هنگفت جهت او بپردازد، در ضمن خود رونالدو هم از انتقال به آنجا و حقوقش راضی باشد. پرسش دیگری که مطرح می شود این است که از منظر فوتبالی آیا رفتن رونالدو واقعا ضربه یِ بزرگی به رئال می زند؟ به نظرم اگر رئال با قیمتی اوج رونالدو را در 32 سالگی بفروشد و این درآمد را صرف خرید جانشینی مناسب برایش کنند خیلی هم فاجعه ای برایشان رخ نمی دهد.

از منظر غیر فوتبالی پرونده یِ مالیاتی رونالدو توانایی صدور حکم حبس جهت او را دارد. تخلف مالیاتی لیونل مسی نزدیک پنج میلیون دلار بود که برایش حکم شش ماه حبس تعلیقی را به همراه داشت که البته با توجه به قوانین اسپانیا و اینکه تخلفش در کمتر از دو سال مالی بود هرگز اجرا نمی شود. ولی اتهام تخلف رونالدو نزدیکِ 15 میلیون دلار است و در زمانی بسیار طولانی تر از مسی و از این جهت ابعاد پرونده ها با هم تفاوتِ قابل توجهی دارد.

نکته یِ مهم دیگر این است که مشخصا بازیکنان هیچکدام خودشان به حساب های مالیاتی ارزش پیگیری نمی کنند و کلوب های بزرگی مثل رئال مادرید باید عالی ترین مشاورین و وکلا را جهت انجام این وظایف داشته باشند. این که چه مقدار از پدید آمدن این شرایط تقصیر مشاورین رونالدو و تیم مندس است و چه مقدارش تقصیر کلوب و وکلایش مشخص نیست. آنچه به نظر می رسد ولی این است که رونالدو احساس می کند به عنوان بازیکنی که در یک کشور خارجی زندگی می کند باید در مورد مسائلی به این حساسی کلوب دقت مورد نیاز راجع به اش را نداشته.

جدایی رونالدو از رئال فاجعه نیست

واژه های کلیدی: جدایی | رونالدو | اسپانیا | رونالدو | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

جدایی رونالدو از رئال فاجعه نیست

جدایی رونالدو از رئال فاجعه نیست

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs